Mycomedica hory

Podporujeme

 

Zuzana Baudyšová – Nadace Naše dítě

IMG_2535
Mám veľkú radosť, že medzi priaznivcami aj sponzormi Nadace Naše dítě je aj spoločnosť MycoMedica. Sme radi, že MycoMedica má svoju rozrastajúcu sa klientelu, ktorá myslí aj na choré deti a pomáha zakúpiť to, čo bez sponzorskej priazne, by mamičky samoživiteľky a sociálne slabé rodiny, ťažko zvládli. Ďakujem MycoMedice, ktorá Nadaci Naše dítě spoločne podporujú, za priazeň a finančnú pomoc.
 
Pevné zdravie, harmóniu a  radosť zo života praje všetkým
 
Zuzana Baudyšová
Riaditeľka Nadace naše dítě
 
 

Petra Soukupová PSO - Police Symphony Orchestra

11143243_1111798035507368_5079035744228965413_oS firmou MycoMedica, konkrétne s pánom Martinom Schirlom, sme sa prvýkrát zoznámili na našom benefičnom večierku v roku 2016. Pán Martin Schirlo vtedy bol za svojim fotoaparátom, aby náš večer zdokumentoval. Na jeseň toho istého roka nás firma MycoMedica podporila, a to nemalou čistkou v  rámci kampane Potrebujeme INÉ nástroje na portáli HitHit, aby sme sa my ako orchester dokázali postaviť na vlastné nohy obstaraním svojich vlastných nástrojov. Od tej doby spoločne spolupracujeme a sme za to vďační!

Viete, takých firiem a ľudí ako je pán Martin Schirlo, veľa na svete nie je ... Ľudia, ktorí by sa toľko rozdávali pre druhých nielen finančne, ale aj  ľudsky. Sme radi, že aspoň krátkym textom môžeme celej firme MycoMedica poďakovať a povedať: Vážime si Vás!

Za Police Symphony Orchestra
Petra Soukupová

 

David Novotný - zakladateľ Muža roka

_DSC5604S firmou MycoMedica spolupracujem už naozaj veľa rokov. Pomáhajú mi finančne s prípravou charitatívnych akcií, ktoré organizujem, či už je to Muž roka, Deň dobrých skutkov alebo Vianočné koncerty. Výťažok z  týchto akcií pomáha detským domovom, stacionárom a domovom seniorov v náchodskom regióne.

Okrem toho ich kvalitné huby aj osobne užívam :-) 

Veľmi MycoMedice ďakujem za podporu, prajem im hodne úspechov pri výrobe kvalitných produktov z  medicinálnych húb a  teším sa na ďalšiu spoluprácu

David Novotný
zakladateľ Muža roka
 
 

Pavel Frydrych - Zpověd počátku tisíciletí

Kest

Chcel by som týmto poďakovať spoločnosti MycoMedica - medicinálne huby za podporu vydania mojej knihy „Zpověď z počátku tisíciletí“. Ide o súbor desiatich medzi sebou zdanlivo nesúvisiacich poviedok. Reflektuje súčasný vplyv bulvárnych médií alebo internetu a  zamýšľa sa nad jednoduchosťou ovplyvnenia ľudského myslenia. Konfrontuje túto skutočnosť s  históriou a  zisťuje, že človek sa vlastne veľmi nezmenil. Nachádza pevné spojenie osudov jednotlivých postáv so svetom navôkol, bez toho, že by im musel "primaľovávať" charizmu - v jeho podaní je človek skrátka súčasťou sveta a ako taký ho ale aj utvára.

Takže veľká vďaka MycoMedice.

P.S. No a samozrejme s hubičkami MycoMedica máme doma osobné a výborné skúsenosti...

Pavel Frydrych - autor 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej CR

Jednoducho si vyhledejte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV