Mycomedica hory

Prečo je 30% polysacharidov pri našich hubách optimálna koncentrácia?

 

- hubové polysacharidy sú hlavnými účinnými látkami húb. Ale nie jedinými!!! Dôležité sú aj triterpenoidy, ergosteroly, esenciálne fosfolipidy, minerály, vitamíny, enzýmy atď.

- pre produkty MycoMedica používame hubové extrakty s 30% polysacharidov. Iba pri hube Coriolus je koncentrácia 40% a hubu Reishi a Coriolus ponúkame v dvoch variantoch - s 30% a 50% polysacharidov.

- 30% koncentrácia je optimálna pri chronických, vážnych a vleklých ťažkostiach. Vychádzame nielen z našich skúseností, ale aj zo skúseností nemeckých kolegov, ktorí s hubami pracujú viac ako 40 rokov. Za tú dobu testovali užívanie nielen hubovej biomasy, ale aj extraktov s vyššími aj nižšími koncentráciami.

- čo sa stane, ak bude koncentrácia nižšia, tj. 10-20%? Účinok produktu bude slabší.

- čo sa stane, ak bude koncentrácia vyššia tj. 40, 50, 60 a viac %? Zvýši sa podiel polysacharidov v extrakte, ale bohužiaľ na úkor ostatných účinných látok, ktoré sú tiež dôležité. Tým sa zmení celkový účinok extraktu oproti surovej hube, takže extrakt už nebude mať ten istý komplexný účinok, ktorý je dôležitý napríklad pri onkologických problémoch. A to v týchto prípadoch nechceme.

- existujú však prípady, ktoré vyžadujú razantnejší impulz pre telo - akútne stavy, psychické či fyzické vyčerpanie, prípady, kedy je nutné šokovo posilniť prirodzenú obranyschopnosť. Preto najnovšie ponúkame aj Reishi a Cordyceps s garantovaným obsahom min. 50% polysacharidov20% β-1,3 / 1,6 D-glukánov. MycoMedica je jediný výrobca v EÚ, ktorý takto razantnú kombináciu ponúka. V niektorých prípadoch je samozrejme možné obe varianty (30% a 50%) kombinovať. Ale pri väčšine vážnych problémov odporúčame užívať Reishi/Cordyceps s 30% koncentráciou polysacharidov.

- ak nie ste si istí, či zvoliť Reishi/Cordyceps s 30% alebo 50%, kontaktujte našu poradňu: poradna@MycoMedica.cz 

- ak je potrebné zvýšiť silu účinku pri chronických problémoch, nie je potrebné zvyšovať koncentráciu polysacharidov v extrakte, ale je lepšie zvýšiť dennú dávku - teda počet užívaných kapsúl (viac ako 5g/deň podľa nášho názoru ale nemá zmysel užívať ani pri najvážnejších problémoch)

- čo by vás malo presvedčiť, aby ste si vybrali MycoMedica? Naše huby používa drvivá väčšina lekárov a praktikov čínskej medicíny. Viď tu. Logicky musia pracovať s produktmi, ktoré sú kvalitné a hlavne fungujú. Svojich pacientov nevyliečia ani tým najlepším marketingom. Kvalitné medicinálne huby pomáhajú pri rakovine, autoimunitných problémoch, alergiách, chronických zápaloch, cukrovke, hypertenzii, psychických problémoch a mnohých ďalších a len vyliečený pacient je dôkazom toho, že daný výrobok je naozaj účinný a pomáha zlepšovať jeho stav.

Vyskúšajte kvalitu produktov MycoMedica aj vy!

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej CR

Jednoducho si vyhledejte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV