Mycomedica hory

Videá o medicinálnych hubách

Dovolujeme si Vás informovať, že na našom webe už nie je možné uvádzať tvrdenia, ktoré by mohli vyvolávať dojem akéhokoľvek liečebného účinku bylín alebo hub. Súčasná legislativa EÚ toto zakazuje. I napriek tomu, že tradičná čínska medicína funguje po tisícročiach a je vyskúšaná na nespočetných pacientoch. Súčasne sa nesmú zmiňovať ani účinky dokázané súčasnými vedeckými štúdiami. Věříme ale ve zdravý rozum našich zákazníků. Podrobné informácie o bylinách a hubách vyhľadajte vo verejne dostupných zdrojoch na internete. Hodnotné informácie nájdete na stránkach www.cinskyherbar.cz alebo www.tcmencyklopedie.cz.

 

Pestovanie medicinálnych húb

Vedeli ste, ako sa naše medicinálne huby pestujú? Pozrite sa na video, kde môžete nahliadnuť "pod pokrievku" skúseným pestovateľom s dlhoročnou tradíciou.
 

 

Hubový prášok

V tomto videu nájdete zaujímavé informácie ohľadom spracovania hubového prášku, ktorý je u nás k dostaniu v BIO kvalite.
 

 

Hubový extrakt

Zaujíma vás, ako sa vyrábajú naše hubové extrakty? Celý proces výroby si môžete pozrieť v tomto videu.
 

 

Riadenie kvality

Všetku našu surovinu si nechávame starostlivo testovať na neprítomnosť rôznych zdraviu škodlivých látok, ktoré surovina nesmie obsahovať (pesticídy, ťažké kovy, rádioaktívnej, mikrobiologické rozbory). Proces riadenia kvality našich hubových surovín si môžete pozrieť v tomto videu.
 

 

Výroba

Výroba produktov z medicinálnych húb začína dovozom kvalitné hubové suroviny a jej následým spracovaním do podoby finálnych produktov, ktoré sú k dostaniu na našom e-shope. Video opisuje výrobu kapsúl nášho nemeckého partnera. Obdobne to funguje aj u nás. :-)
 

 

"V kocke"

V poslednom videu tejto mini série sme zhrnuli všetky dôležité informácie týkajúce sa procesov výroby produktov z medicinálnych húb. Ak aj tak budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, pokojne sa nám ozvite :-)
 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej CR

Jednoducho si vyhledejte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV