Mycomedica hory
Nádej pre zabudnuté deti
Vybrané
1 023 150 Kč z 625 350 Kč

 

Nádej pre zabudnuté deti s Mary's Meals

Ako ste si možno všimli, MycoMedica naozaj pomáha a spektrum našej pomoci je pomerne široké. Pomáhame vám plniť si sny, podporujeme zdravie seniorov alebo prispievame na chovy zvierat. Tentoraz si naša pomoc našla cestu až do Afriky. Konkrétne do Malawi. 
 
Prostredníctvom našej nadácie MycoMedica pomáha sme sa rozhodli podporiť hnutie Mary's Meals kampaňou "Nádej pre zabudnuté deti". V duchu myšlienky, že každé dieťa si zaslúži vzdelanie a dostatok jedla, s vašou pomocou prispejeme 1 137 deťom v africkom Malawi na jedno jedlo denne počas celého školského roka.
 
Pre vašu predstavu, len 550 Kč nakŕmi jedno dieťa na celý školský rok. To je jedna večera v našej reštaurácii pre dve osoby.
 
Naším cieľom je pomôcť viac ako tisícke detí tým, že z každého zakúpeného výrobku MycoMedica alebo YaoMedica venujeme na tento projekt 5 Kč a do tohtoročných Vianoc sa pokúsime vyzbierať 625 350 Kč. Táto suma zabezpečí jedno jedlo denne pre 1 137 detí v škole v meste Dowa v africkom Malawi počas celého školského roka.

 

 

kolecko MarysMeals

 

Prečo spolupracujeme s Mary's Meals

Pretože pomáhajú celým svojím srdcom!
 
Mary's Meals je medzinárodné charitatívne hnutie, ktoré sa zameriava na poskytovanie potravín a vzdelávacej podpory deťom na celom svete, ktoré žijú v extrémnej chudobe a krízových situáciách. 
 
Jeho poslaním je umožniť ľuďom ponúknuť peniaze, tovar, zručnosti, čas alebo modlitbu, aby poskytli čo najefektívnejšiu pomoc tým, ktorí trpia v dôsledku extrémnej chudoby v najchudobnejších krajinách sveta.
 
Hlavným cieľom Mary's Meals je zabezpečiť, aby čo najviac detí mohlo chodiť do školy a získať základné vzdelanie a zároveň dostávalo pravidelné jedlo, čo im umožní lepšie sa sústrediť a zapojiť do štúdia. Organizácia funguje na jednoduchom princípe - každý deň, keď sa dieťa v škole vzdeláva, dostáva aj teplé jedlo. Mary's Meals tak podporuje vzdelávanie detí a zároveň znižuje hlad a podvýživu.
 
Mary's Meals pôsobí v mnohých krajinách sveta v spolupráci s miestnymi komunitami a dobrovoľníkmi. Organizácia je financovaná predovšetkým z individuálnych darov, sponzorských príspevkov a dobrovoľných príspevkov.
 
Celkovo je poslaním Mary's Meals nielen uspokojovať fyzické potreby detí, ale aj podporovať ich budúcnosť prostredníctvom vzdelávania a nádeje na lepší život.

 

Prečo práve školáci v Malawi?

Možnosť každodenného stravovania mení životy detí, ktoré sedia v školských laviciach. Kvalitná strava im dodáva viac energie a väčšiu chuť do učenia. Spoločne zvýšte šancu na lepšiu budúcnosť detí, pretože nádej sa môže zmeniť na šancu na celý lepší život.

1

Možno si myslíte, že svet je príliš veľký na to, aby ho zmenilo niekoľko nadšencov. Že úsilie niekoľkých nadšencov o odstránenie hladu vo svete bude vždy len kvapkou v mori, pretože rozsah hladu vo svete je obrovský. A tak ide len o aktivity skupín, ktoré snívajú o nemožných veciach.

Pravda je taká, že niekoľko nadšencov toho naozaj veľa nezmôže. Ale ak sa k niekoľkým nadšencom pridajú ďalší, vznikne lavína nadšených jednotlivcov, ktorí spoločne dokážu veľké veci. Jedným z hesiel Mary's Meals však je, že ide o spoluprácu mnohých ľudí, z ktorých každý robí malé veci s veľkou láskou. 

Jeden múdry muž sa prechádzal popri rieke, kde stretol hladného žobráka. Žobrák ho požiadal o peniaze na jedlo. Poď, vyzval ho múdry muž, urobme niečo zmysluplnejšie. A naučil ho loviť ryby. 

Viac informácií o škole, ktorú budeme podporovať, nájdete tu: https://www.marysmeals.cz/co-delame/ceske-skoly/dowa

 

Kde môžete kúpiť naše výrobky

Rozsiahla sieť distribútorov po celej CR

Jednoducho si vyhledejte najbližšieho predajcu, distribútora, alebo lekáreň s našimi produktmi.

ZOBRAZIŤ NAJBLIŽŠÍCH DISTRIBÚTOROV